Pre tých, ktorí považujú ženy so zväčšenými perami za kačičky...

Autor: Alena Pallová | 17.9.2014 o 12:29 | Karma článku: 10,40 | Prečítané:  7932x

Mnoho z mojich pacientov a pacientok, ktorí u mňa absolvovali procedúru či skrášľovací zákrok, sa postupom času stali i mojimi priateľmi. Kontakt s ľuďmi patrí medzi najnáročnejšie, ale zároveň i najkrajšie súčasti práce, ktorej sa venujem. Poznám pravidlá tohto blogu a v žiadnom prípade nemám v úmysle zachádzať do hlbších detailov, chcem upriamiť pozornosť na čosi celkom iné.

Denne dostávam e-maily, v ktorých mi klienti ďakujú za vyriešenie estetického problému, s ktorým sa na mňa obrátili, taktiež mi zvyknú opisovať bezprostredné reakcie okolia, alebo sa ma pýtajú na detaily súvisiace s procesom hojenia. To je niečo, s čím sa stretáva každý lekár, o tom niet pochýb. Prednedávnom som ale dostala list, ktorý bol tak pravdivý, až som ho musela uverejniť na svojej web stránke. Tá pani mi totiž hovorila priamo z duše. Rozhodla som sa, že zopár útržkov z Mirkinho príbehu uverejním aj sem. Už teraz som zvedavá na vaše reakcie. A nielen tie zo strany žien.

Väčšina mužov zastáva názor, že zväčšené pery vyzerajú na ženách hrozne a nerozumejú tým, ktoré sa na tento zákrok podujmú. Osobne si však myslím, že nič netreba zovšeobecňovať a hlavne brať si ako predlohu príklady z médií, ktoré nám pochopiteľne zvyknú servírovať úplné extrémy. Moje pery sú zväčšované tiež a možno mnohých prekvapí, že prvotný podnet k ich úprave vyšiel od môjho muža. Manžel je typický chlap (žiadny despota), ktorý rozpozná maximálne dva odtiene zelenej, z krémov si kúpi nanajvýš Indulonu a najviac sa mu páčim ráno v pyžame. Keď ma však raz večer prichytil, ako s módnym magazínom v ruke stojím pred zrkadlom a grimasami si skúšam zväčšiť pery, sám mi povedal: „Mirka, tebe by tuším také väčšie pery aj pristali.“ V kútiku duše som si hovorila to isté, a ani nie po týždni som za zo zvedavosti vybrala na konzultáciu k pani doktorke. O dva týždne neskôr som k nej zavítala opäť, no tentoraz už na samotný zákrok. Nechala som si zvýrazniť kontúry, pozdvihnúť kútiky a dodať im objem. Samozrejme žiadny extrém! So zmenou som maximálne spokojná a hoci je pre iných takmer nebadateľná, ja osobne ju vnímam veľmi intenzívne,“ písala Mirka vo svojom liste. A teraz prichádza to najdôležitejšie - niečo, s čím sa maximálne stotožňujem.

Nechať si zväčšiť pery totiž neznamená zákonite vyzerať ako tá s obľubou spomínaná kačička. Je na každej žene, s akým výsledkom mieni po zákroku z ordinácie doktorky odísť. Preto by som rada apelovala na mužov (i podaktoré ženy) a poprosila ich, aby svoje výroky týkajúce sa žien so zväčšenými perami zmiernili. Mnohým z nás pomôže zväčšenie pier k získaniu vyššieho sebavedomia a lepšieho pocitu zo samej seba. Rozhodne neplatí, že naša spokojnosť rastie spolu s množstvom aplikovanej kyseliny hyalurónovej.“

A ja len dodám. Veľa z vás denne stretáva ženy, ktoré si týmto spôsobom splnili sen o krajších perách. Možno sú to vaše kolegyne i kamarátky, považujete ich za vtipné, inteligentné, krásne a sexi. Keby vám prezradili „tajomstvo“ o úprave pier, zmenil by sa váš pohľad na ne?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?